Užitečné odkazy

Filmy na PC stahuji již přes 10 let :-), takže znám pár vychytávek, jak si zpříjemnit jejich sledování :-). Ráda bych Vám některé z nich představila.

1, Pro sledování stažených filmů používám multimediální přehrávač BS.Player. Proč? Nová verze automaticky vyhledá titulky v češtině a podle potřeby i v dalších jazycích. Po jednom kliknutí myší se automaticky stáhnou. Už nemusíte chodit na nejrůznější internetové stránky, registrovat se tam, opisovat captcha symboly a čekat 10 sekund na stažení. BS.Player je zdarma!. Poslední dobou se mi jeví https://mpc-hc.org/ jako daleko lepší varianta. Databáze titulků je menší, ale většinou není problém. MPH-HC je velmi svižný program a umí toho opravdu hodně!

2, Druhá stránka, která by Vám v žádném případě neměla chybět v záložkách, bude http://at-my.tv/. O co jde? Ve zkratce se jedná o podrobný televizní kalendář/program. U každého dne v měsíci je přehled „všech“ dílů, co jdou do éteru. Nebojte se chaotického pojetí. Po přihlášení můžete neoblíbené seriály odfiltrovat, takže to ve výsledku vypadá třeba takhle :-). Když je název seriálu zelený, tak se jedná o úvodní díl startující série. Nové seriály se do programu automaticky zařazují.

3, Kvalitní filmové recenze http://www.fffilm.name/.

4, Pro stahování titulků https://www.titulky.com/

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s