Millerovi na tripu

Millerovi na tripu (My sme Millerovci) je nová komedie, která se dočkala neobvykle kladného a vysokého hodnocení. Přitom si nehraje na bůhvíjakou geniálnost. Ve filmu si zahrála nestárnoucí megastár Jennifer Aniston, Jason Sudeikis (Šéfové na zabití), Will Poulter, Emma Roberts a další.

Na začátku příběhu je nám představen ňouma David Burke. Jedná se o prostého dealera marihuany. Prodáváním nevydělává žádný majlant, ale na osamělý život v obyčejném činžáku to stačí. Když je jednoho dne okraden skupinkou grázlů a přijde o rezervní zásoby marihuany, dostane se do obrovského problému. Jeho dodavatel je úlisný bohatý boss a Davidovi dá jedinou možnost, jak napravit nezaviněný prohřešek. Musí pro něj propašovat nemalou zásilku drog z Mexika do USA. David z toho není nadšený, ale nic jiného mu nezbývá a kývne, že zadaný úkol splní.

Millerovi na tripu

Jak pašovat přes hranice a být co nejméně nápadný? Šťastně vypadající rodiny v karavanech nebudí příliš pozornosti a právě tímto směrem se bude plán ubírat. David zaplatí lacinou sousedku (J. Aniston), která se po nocích živí striptýzem, bývalého náctiletého zákazníka (Poulter) a jednu emo holku (E. Roberts), aby mu sehráli divadlo o šťastné rodince na výletě. V pronajatém karavanu se vydávají oslavit Den nezávislosti v Mexiku a zároveň splnit úkol pro drogového bosse.

Jennifer Aniston

Než začnete stahovat, podívejte se na trailer, ať máte představu, jak dobrý je tento film :-).

Millerovi na tripu online (111 min)

Ke stažení zde

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Filmy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s