Justin Jak se stát rytířem ke stažení

Dneska tu mám tip na animovanou pohádku ze Španělska, která se v našich kinech objeví s českým dabingem 12.09.2013. Justin: Jak se stát rytířem je sympaticky vypadající počin.

Příběh pohádky pro celou rodinu se odehrává ve středověku a hlavní postavou dobrodružství je chlapec Justin. Království, ve kterém žije se svým otcem kancléřem, je jedno velké byrokratické utrpení. Na vše je zde nařízení nebo nějaký hloupý předpis.

Justin Jak se stát rytířem

Došlo to až tak daleko, že rytíři byli z království vykázáni, protože jejich mečů už nebylo potřeba. Justin bohudík nesdílí otcovo zapálení do paragrafů a má diametrálně rozdílnou představu o vlastním životě a budoucnosti. Právník z něho rozhodně nebude! Odchází z domoviny a s obrovským odhodláním se vydává na dobrodružství. Chce se stát rytířem, jako jeho slavný děda. Po cestě potkává roztomilou dívenku Taliu, kouzelníka a jednoho starého rytíře. Justin začne s rytířským výcvikem pod taktovkou těchto kamarádu a 2 mnichů.

Mezitím se na začátku vzpomínané království ocitá v nesnázích. Sir Heraclio, zhrzený rytíř, který byl kdysi vyhnán, se rozhodl pomstít a dostat se ke královské koruně. Dokáže Justin a jeho přátelé zastavit zkušeného bojovníka s armádou?

Justin: Jak se stát rytířem (90 min)

Ke stažení zde

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Filmy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s