Šmoulové 2 ke stažení

Kdo se těší na 2. pokračování Šmoulů? Bude se davové šílenství z roku 2011 opět opakovat? Klidně se v diskuzi pod článkem přiznejte, kdo z Vás sbíral kartičky, které se u pokladny rozdávaly za každý nákup nad 200 Kč :D.

Šmoulové 2

Gargamelův poslední plán na získání šmoulí esence selhal. Na stránce s neúspěšnými pokusy si může udělat další čárku. Čarodějův poslední plán je však o poznání vychytralejší. Když nemůže Šmouly polapit, hodlá si vyčarovat vlastní. Kopie Šmoulů, tzv. Neplechové, vypadají jako Šmoulové, akorát nejsou modří, ale šediví. „Bohužel“ Neplechové neznají tajnou šmoulí esenci, protože pouze pravý Šmoula může Gargamelovi dopřát to, po čem tak horlivě touží!

Gargamel zjistí, že Šmoulinka zná kouzlo, které dokáže z Neplechů udělat skutečné Šmouly. Unese ji proto do Paříže a začne si ji omotávat kolem prstu. Zrovna u prostoduché Šmoulinky to není takový problém. Vždycky se cítila ve světě Šmoulů trochu jiná a s 2 Neplechami (Vexy a Hakus) si rozumí náramně. Taťko Šmoulo! Zakroč, než bude pozdě.

Premiéra Šmoulové 2 je v ČR 8.8.2013 a na Slovensku o 8 dní dříve, tedy 1.8.2013.

Pro skalní fanoušky mám na závěr dobrou zprávu. Již nyní je znám termín premiéry Šmoulové 3 :D. Bude to 6.8.2015. Takže opět s dvouroční pauzou.

Šmoulové 2 online (105 min)

Ke stažení zde

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Filmy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s