Pařba na třetí ke shlédnutí

Podle zlatého pravidla, doj krávu dokud dává, nám Warner Bros přináší 3. pokračování legendární komediální série o partě nesourodých kamarádů, kteří se na svých výletech vždycky zamotají do největších úletů.

Ano, řeč je o filmu Pařba na třetí! Vlčí smečka pořádně zvolnila a za poslední 2 roky se nedopustila žádného průseru. Naopak vylepšila, co se dalo. Stupidní tetování ala Mike Tyson zmizelo z obličeje Stu a výživné policejní zápisky v rejstřících byly vymazány. Jediným nespokojeným kašpárkem z partičky je Alan. Není se čemu divit. Právě mu umřel otec a on se s tím velmi špatně vyrovnává. Navíc přestal brát prášky, takže jakékoliv společenské konvence vzaly vniveč.

Na jeho zoufalost se nedá dívat a proto ho Stu, Phil a Doug vytáhnou na výlet. Kde se to zvrtne? Za všemi problémy hledej šíleného Leslieho Chowova. Šílencovi se podařilo okrást postaršího mafiána o 21 miliónu dolarů a vzít do zaječích. Zmiňovaný mafián se domnívá, že právě vlčí smečka bude tušit, kde se Leslie nachází. Unese Douga a nevydá ho, dokud mu Phil, Stu a Alan nedonesou Leslieho na stříbrném podnose.

Zapíše se třetí pokračování na přední příčky v žebříčku nejlepších komedií za rok 2013? Moc bych se nedivila, kdyby se z původně proklamovaných 3 dílů nestaly 4 a možná 5. Doufejme :-)!

pařba na třetí

Pařba na třetí online (100 min)

Ke stažení zde

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Filmy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s