Velký Gatsby ke stažení

Máte čas a chuť na pořádně kvalitní film? Velký Gatsby byl natočen podle slavné knižní předlohy, kterou v roce 1925 napsal Francis Scott Fitzgerald. Nejedná se o první převedení příběhu na filmová plátna, a pravděpodobně ani poslední. Momentálně 5 :-).

Ve filmu Velký Gatsby se podíváme na sympatického mladíka Nicka Carrawaye. Nudný život na středozápadě ho nebaví ani za mák, a tak se odhodlá přestěhovat do bujarého New Yorku, kde si chce splnit vlastní verzi amerického snu. Jaká bude realita a podaří se mu to?

Jsem velmi ráda, že postavu Nicka hraje miláček Tobey Maguire. Slušnou roli z této filmové kategorie nutně potřeboval.

Nick není v New Yorku sám! Bydlí zde jeho krásná sestřenice Daisy a její záletný manžel Tom. Malý kousíček od bytu Nicka leží luxusní panství bohatého Gatsbyho (Leonardo DiCaprio). Gatsby je zvláštní patron! Pravidelně pořádá večírky, ale nikdy se na nich neobjeví. Na jeden takový se dostane i Nick a to díky falešné známosti, která panuje mezi Tomem a Gatsbym. Gatsby totiž strašně miluje Tomovu manželku Daisy. V Nickovi okamžitě vidí další nástroj, jak si Daisy podmanit. Proto mu otevře dveře mezi smetánku a Nick začíná žít svůj vlastní americký sen.

Film je nádherně natočen a nešetřilo se na něm. Dobové oblečení, vozový park a celková atmosféra Vás vtáhne do děje. Je to prostě paráda.

Velký Gatsby

Velký Gatsby online (142 min)

Ke stažení zde

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Filmy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s