Scary Movie 5 online

Je až s podivem, jak dlouho na sebe 5. díl Scary Movie nechal čekat. 7 let je dlouhá doba, pokud vezmeme v potaz kadenci, se kterou předchozí díly vycházely :-). Komedie Scary Movie 5 se rovněž po vzoru svých starších bratříčků snaží být bláznivě vtipná a vcelku úspěšně paroduje slavnější filmové předlohy. Z koho si tentokrát vystřelila. Hlavně z hororu Paranormal Activity, z dramatu Černá labuť, z filmů Počátek, Zrození Planety opic a spousty dalších.

Od Scary Movie 5 nečekejte žádné zázraky. Na 86 minut můžete vypnout mozek a snažit se smát, což bude těžké, pokud nejste mladší patnácti let :-(.

Manželé, Dan a Jody, se právě nastěhovali se svým dítětem do nového domu. Jejich nadšení z pěkného domu se s počtem narůstajících nevysvětlitelných událostí rychle změní. Padající nádobí je vystřídáno dalšími úchylnostmi, a tak Dan prošpikuje barák kamerami, aby přišel záhadě na kloub. Zapomněla jsem zmínit, že Dan pracuje jako inženýr v organizaci na výzkum opic a Jody je baletka. Když je démon deptá i v práci, pozvou si na pomoc psychotroniky.

Ve Scary Movie 5 si zahrála popová zpěvačka Ashley Tisdale, Simon Rex, věčně zfetovaná Lindsay Lohan, bývalá hvězda z Melrose Place Heather Locklear a na koksu jedoucí Charlie Sheen.

Scary Movie 5 online

Scary Movie 5 online (86 min)

Ke stažení zde

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Filmy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s