Hostitel online

Hostitel je romantický sci-fi film, který byl natočen podle knihy autorky Stephenie Meyer. Ano, je to tvůrkyně ságy Twilight. Proto se ve filmu Hostitel můžeme těšit na love story mezi 2 mladými lidmi.

Planeta Země byla napadena neviditelnými mimozemšťany. Jejich útok byl bez výrazného krveproletí, rychlý a vysoce inteligentní. Tzv. Duše převzali kontrolu nad myslí člověka. Lidé se stali žijícími schránkami pro Duše. Jejich život se však napohled vůbec nezměnil. Dále se věnují své práci a životům. Jen pouhá hrstka lidí uniká a stále si zachovává lidskost. Jak tedy poznat člověka od Duše? Zorničky očí!

Když kluk Jared narazí na dívku Melanie, nevěří vlastním oči. Neinfikovaného člověka neviděl poslední 2 roky. Slovo dá slovo a láska je na světě. Melanie je však polapena a její tělesnou schránku dostane Duše Poutnice. Ta je překvapena silnou láskou, kterou Melanie chová k Jaredovi ve vzpomínkách. Poutnice podlehne vlastním pocitům, a stejně jako Melanie touží po opětovném shledání s Jaredem. Začnou si tedy pomáhat.

Hostitel online (125 min)

Ke stažení zde

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Filmy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s