Film Let online

Již po shlédnutí prvního traileru na film Let mi bylo jasné, že tento počin si nenechám v žádném případě ujít. Nějak si nemohu pomoct, ale filmy o letadlech mám strašně ráda a to klidně i ty katastrofické :-|. Premiéra 21.2.2013.

Ústřední postavou tohohle je Kapitán Whip Whitaker (Denzel Washington). Zkušený to pilot. Nalítáno má nespočet hodin a i ta nejhnusnější turbulence, při které se letadlo propadne o několik metrů, ho v žádném případě nerozhodí. Při jednom běžném letu se dostane do mohutné bouře. Letadlo ukočíruje a 96 cestujících tleská radostí.

Vyhráno však není, kontrolky na palubní desce začnou varovně blikat a letadlo se stává těžko ovladatelným. Whip zapne svůj mozek a otočí letadlo vzhůru nohama, což mu má dodat více času pro nalezení nejvhodnějšího místa k přistání. S letadlem dosedne na zem, všech 96 cestujících je v pořádku. To vše se Whip dozvídá až v nemocnici. Je národním hrdinou. Šťastné okamžiky netrvají dlouho. V ústech vyšetřovatelů je palčivá otázka, co dělal Whip před osudovým letem.

Let online (138 min)

Ke stažení zde

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Filmy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s