Nejlepší komedie 2012 seznam

Jsem velkým milovníkem všelijakých žebříčků a těch filmových snad nejvíce. Jeden takový jsme pro Vás vytvořili. Seznam nejlepších komedií letošního roku 2012 je o poznání lepší, než ten minulý. Dokonce, světe div se, se v něm objevila i jedna česká komedie.

Komedie 2012 seznam

Až vyjde měsíc – Na prvním místě mírně intelektuální komedie, která se nemusí líbit každému. Jeden komentář na CSFD to vystihl přesně. Starci na chmelu pro hipstery! V hlavních rolích Bruce Willis a Edward Norton. Mladý kluk a dívka mají problém porozumět svým vrstevníkům a mají pocit, že o světě dospělých ví daleko více.
Trailer | Ke stažení

The Magic of Belle Isle – Komedie/drama s hereckým bohem Morgan Freeman. Hlavní protagonista filmu je připoután na křesle. Jeho životní vášní bylo psát knihy. Bohužel propadne alkoholu a přestane psát. Jeho nový soused se na to nemůže dívat a za každou cenu mu chce vrátit chuť do života. Než film zavrhnete, nejprve se prosím podívejte na online ukázku dojemného příběhu.
Trailer | Ke stažení

Film Méďa – Komedie pro každého, kdo se rád směje. Mark Wahlberg se v dětství dočkal splnění velkého snu. Mít mluvící plyšového méďu. Otázkou však je, co s takovým chundeláčem, když je Vám přes 30 a chcete se ženit. Bud Méďa nebo Mila Kunis.
Trailer | Ke stažení

Prci, prci, prcičky: Školní sraz – Je to už přes 10 let, co společně přicházeli o panictví a prožívali první lásky a životní zklamání. Stará parta původních kamarádů ze série Prci, prci, prci se vrátila! U této super trhlé komedie se určitě zasmějete.
Trailer | Ke stažení

Rebelka – Animovaná pohádka pro děti s nezkrotnou hlavní rebelkou. Místo vdávání dělá rozbroje a nedopatřením promění vlastní matku v medvědici. Nakonec však vše dobře dopadne.
Trailer | Ke stažení

Diktátor – Nekorektní Sacha Baron Cohen se vrací s další komedií. Tentokrát se se 100% úsilím převtělil do role posledního tradičního diktátora na světě. Scénka z výletu z helikoptéru je pravděpodobně na celém filmu nejlepší. Diktátor se podobá nedávno zesnulému vůdci Lybie.
Trailer | Ke stažení

Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka – A tady máme čestného zástupce české tvorby. Poslední zápas Pepika Hnátka volně navazuje na předešlé události ze seriálu. Děj je zařazen do okamžiků největší slávy fotbalovému týmu, kdy ho ještě trénoval legendární trenér Josef Hnátek. Již dávno v prodeji na DVD, ale že to trvalo…
Trailer | Ke stažení

Druhá šance – O tom, že i život v dlouhém vztahu může být zajímavý a to v posteli.
Trailer | Ke stažení

Madagaskar 3 – Parta zvířecích kamarádů zatouží po své klidné domovině uvnitř zoo parku v New Yorku. S pomocí opic a kočovného cirkusu se tam opravdu dostanou. Jenže v tom okamžiku po tom už zdaleka tolik netouží a radši by zůstali součásti cirkusu.
Trailer | Ke stažení

21 Jump street (2012) – Poslední, ale pro mě příjemné překvapení letošního roku. Komedie 21 Jump street vychází ze slavného a hodně starého seriálu. Kdy zvláštní policejní útvar odhaloval zločiny odehrávající se na školách. Co na této jednotce bylo zvláštního? Policisté vypadali mladě, aby nejlépe zapadli do kolektivu dané školy.
Trailer | Ke stažení

Tak to je vše ze seznamu komedie 2012. Budu rád za další tipy, které mi můžete napsat do komentářů pod tímto článkem. Mějte se fajn!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Filmy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Nejlepší komedie 2012 seznam

  1. Sandra napsal:

    Nejvíce se mi líbil Film Méďa. Do žebříčku bych ještě zařadila romantickou komedii Ruby Sparks a Bez kalhot. Doba ledová 4: Země v pohybu si podle mě místo nezaslouží. Bylo to slabý,

  2. MoničkaBieber napsal:

    Seznam dobrý ale přidala bych tam ještě film Pubertačka někdo tozná pod jménem Divošky Je to opravdu prča jukněte se na to jo a ještě Klikař Charlie to je taky prča :)))*

  3. Katy napsal:

    Travička zelená 😀

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s