Stahování filmů zdarma

Jaké má v dnešní době člověk možnosti, kde stahovat filmy zdarma? Když jsem si dělal malý průzkum jak vyzrát na stahování filmů zdarma, objevil jsem pár fint a levných cest :-). Zřejmě nejlevnější, nejrychlejší, ale snadno dohledatelnou variantou jsou torrent sítě. Co je to torrent? Malý souborek, který neobsahuje samotný film, ale pouze informace o „zdrojech“. Tedy o lidech, kteří přes torrent programy sdílí daný film napříč internetem. Mezi nejpopulárnější torrent sítě patří ThePirateBay.org a Torrentz.com. Oba dva slouží jako přehledný katalog torrentů.

Na co myslet při stahování torrentů?

Vždy se dívejte na to, co stahujete. Názvy filmů jsou často ověnčené dalšími názvy. Většinou je v něm schován název „grupy“, která stojí za zveřejním filmu a pak jsou v názvu obsáhlé informace o kvalitě. Například Cam, TS, R5 nebo DVD rip.

Rapidshare, ulozto a hellspy
Řada poskytovatelů internetu blokují torrenty, proto zde máme další tip jak lehce vyzrát na stahování filmů zdarma. Pokud navštívíte správná warez fóra, nelze si nevšimnou obrovského houfu odkazů na servery, které skladují vše, co na něj uživatelé nahráli. Mezi nejpopulárnější patří český Hellspy.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Filmy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s